Siūlyk savo objektą

Kaunas, Žaliaklanis, Utenos g. 15

  • Kaunas, Žaliaklanis, Utenos g. 15
  • Kaunas, Žaliaklanis, Utenos g. 15
  • Kaunas, Žaliaklanis, Utenos g. 15
  • Kaunas, Žaliaklanis, Utenos g. 15
  • Kaunas, Žaliaklanis, Utenos g. 15
  • Kaunas, Žaliaklanis, Utenos g. 15
Miestas: Kaunas
Mikrorajonas: Žaliaklanis
Gatvė: Utenos g.-15
Namas: Medinis
Plotas: 19
Aukštų skaičius: 1
Aukštas: 1
Išnuomotas iki: 2024 08 01
Kaina:299 €

APIE BUTĄ. Privataus gyvenamo namo dalyje su atskiru įėjimu, kompaktiškas ir tvarkingas vieno kambario butas. Bendras plotas 19 kv.m., virtuvė 5,5 kv.m., kambarys 9 kv.m. Dušo kabina ir tualetas atskirai. Langai į kiemo pusę. Lauko durys šarvuotos, plastikiniai langai, apsauginės lauko žaliuzės, grindys - laminatas. Autonominis šildymas dujomis, todėl labai maži mokesčiai už šildymą ir kitus patarnavimus. Pakeistas vamzdynas, santechnika. Internetas. Nuomojamas su visais bute esančiais baldais (virtuvės baldai, sofa-lova, spinta, rašomasis stalas) bei buitine technika (stalo viryklė, šaldytuvas, skalbimo mašina, mikrobangų krosnelė).

NAMAS. Namas rąstinis šiltas. Jūsų patogumui su automobiliu galite privažiuoti prie pat savo buto durų. Yra privatus kiemelis, kuriame galima leisti laisvą laiką.Jūsų ir Jūsų automobilio saugumui kiemas yra stebimas video kameromis 7/24 per parą.

VIETA. Iki Savanorių pr./K. Petrausko sankryžos tik 100 m., miesto centro 5 min. kelio automobiliu, prekybos centras "Express market". Netoli Akademinės klinikos. Už 50 m sustojimas. Visuomeniniu transportu patogiai susisieksite su visais miesto rajonais. Patogus išvažiavimas į užmiestį per Jonavos g.

Taupantiems - šiltas būstas geroje vietoje!

NORITE IŠNUOMOTI AR PARDUOTI NEKILNOJAMĄ TURTĄ, SUSISIEKITE SU MUMIS! ĮVERTINSIME, PATARSIME, PADĖSIME APSISPRĘSTI IR PRIIMTI TEISINGĄ SPRENDIMĄ.
JŪS VISADA LAUKIAMI!

Kontaktai:  +370 687 03511
Forto Siena
Susidomėjau

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Atgal į katalogą
Prenumerata
dienos citata

Mūsų laimės dienos daro mus išmintingus.

John Masefield