Siūlyk savo objektą

Išnuomotas iki 2021 07 15

  • Kaunas Centras Kęstučio g. 3 a
  • Kaunas Centras Kęstučio g. 3 a
  • Kaunas Centras Kęstučio g. 3 a
  • Kaunas Centras Kęstučio g. 3 a
  • Kaunas Centras Kęstučio g. 3 a
Miestas: Kaunas
Mikrorajonas: Centras
Gatvė: Kęstučio g. 3 a
Namas: Mūrinis
Plotas: 37 kv.m.
Aukštų skaičius: 4
Aukštas: 1
Išnuomotas iki: 2021 07 15
Kaina:385 €

APIE BUTĄ. Erdvus, patogus ir moderniai įrengtas vieno kambario butas. Bendras buto plotas 37 kv.m., virtuvė 7,5 kv.m., kambarys 21 kv.m. Dušo kabina ir tualeto patalpos įrengtos kartu. Lauko durys šarvuotos, plastikiniai langai, grindys - natūralaus medžio parketo. Pro buto langus matosi kieme esantis sodas, todėl negirdėti miesto šurmulio. Bute įrengta sieninė spinta patogi susidėti asmeninius daiktus. Nuomojamas su baldais ir buitine technika (viryklė, šaldytuvas, skalbimo mašina, lygintuvas, lyginimo lenta, TV, indai, patalynė). Bute įrengtas spartus internetas, kabelinė televizija.

 

NAMAS. Namas mūrinis. Suremontuota ir rakinama namo laiptinė. Uždaras ir rakinamas kiemas - tai saugus jusu automobilis. Kadangi yra namo bendrija, todėl visada prižiūrėtas kiemas, laiptinė, reguliojamas šildymas.

 

VIETA. Butas yra pačioje miesto širdyje, netoli "Profsąjungų rūmų", Vytauto pr. Iki Laisvės al. 2 min. kelio pėsčiomis, šalia sustojimas. Už vienos gatvės esantis KMU ir patogus susisiekimas su Kauno akademinėmis klinikomis, todėl rekomenduojame užsienio studentams.

 

Tai išskirtinis butas ieškantiems komforto!

 

 

 

Kontaktai:  868703511
Forto Siena
Susidomėjau

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Atgal į katalogą
Prenumerata
dienos citata

Mūsų laimės dienos daro mus išmintingus.

John Masefield