Lietuviškai - Nekilnojamas Turtas English Руский 
PRADŽIA APIE MUS PARDAVIMAS PIRKIMAS NUOMA PASKOLOS VERTINIMAS KONTAKTAI
      PARDAVIMAS    


  NAUJAS PASIŪLYMAS  1 kamb. butas Kaune Žaliakalnyje J. Basanavičiaus al.  

Parduodami 1 kambario butai :

Visi skelbimai (9) - Kaunas (6) - Kėdainiai (3)

Miestas Rajonas Adresas Aukštas Konstrukcija Plotas Kaina

Kaunas Centras I. Kanto g. 10/6 Monolitinis 47,5 299 999 Lt


BUTAS. Prestižinėje vietoje prabangus, moderniai įrengtas 1 kambario butas su požeminiu parkavimu 
verslo centre "Bokštas" 

10 aukštų monolitiniame pastate 6 aukšte. Langai į vidinį kiemą. Bendr. pl. 47,5 kv.m. WC ir dušas 5 kv.m. Butas šviesus, jaukus ir erdvus. Kondicionieriai, rekuperacinė sistema. Autonominis šildymas, labai maži mokesčiai. Požeminis parkingas 1 automobiliui (galima pirkti ir be parkavimo vietos), iš kurio liftu pateksite prie buto. 24 val. budintis sargas. Aliuminio profilio langai, natūralaus ąžuolo parketas. Įrengta priešgaisrinė ir apsauginė signalizacijos. Internetas, telefono linijos. Yra terasa, iš kurios atsiveria puikus vaizdas į miestą. Parduodamas su baldais.

VIETA. Gerai žinoma vieta, lengva surasti, patogu privažiuoti. Pastatas puikiai matosi iš Laisvės al. Gerai išvystyta infrastruktūra, aplinkui pagrindiniai bankai, notarai, savivaldybė, kitos įstaigos, įmonės ir organizacijos.

Kontaktinis tel. 8-687 03511
Foto

Kaunas Eiguliai Ašigalio g. 5/1 Blokinis 33 94 900 Lt


APIE BUTĄ. Po rekonstrukcijos skoningai įrengtas vieno kambario butas. Bendras plotas 33 kv.m. Virtuvė 7 kv.m. Holas 6 kv.m. Kambarys 17 kv.m. WC ir vonios patalpos įrengtos atskirai. Rūsys 2 kv.m. Nauji vamzdynai ir santechnika. Pakeista elektros instaliacija. Plastikiniai langai į pietryčių pusę. Šarvuotos lauko durys. Naujos grindys bei vidaus durys. Suremontuota įstiklinta šviesi bei erdvi lodžija, iš kurios yra laiptai į lauką. Įvesta priešgaisrinė bei apsauginė signalizacija su galimybe priduoti saugos tarnybai. Puikūs kaimynai. Internetas, kabelinė TV. Nedideli mokesčiai už šildymą. Parduodamas su visais bute esančiais baldais bei buitine technika (viryklė, orkaitė, gartraukis, šaldytuvas).

NAMAS. NAMAS. 1983 metų statybos. Blokinis. Aplinkui daug žalumos, nuolatos prižiūrima namo teritorija bei laiptinė. Gerai besitvarkanti bendrija. Puikūs kaimynai.

VIETA. VIETA. Gerai išvystyta infrastruktūra. 300 m atstumu sustojimas, prekybos centras „Iki“, šeimos klinika, mokykla, darželis, degalinė. Kelios minutės iki Kauno Akademinių klinikų. Šalia namo didelė automobilių stovėjimo aikštelė, netoliese mokama aikštelė. Už 10 min. kelio pėsčiomis Kleboniškio miškas, todėl jūs leisti laiką galite aktyviai – sportuodami arba tiesiog ramiai pasivaikščiodami gryname ore. Geras susisiekimas su visais miesto rajonais, iki centro max. 10-15 min. Per Jonavos g. greitai bei patogiai išvažiuosite į automagistralę Kaunas – Vilnius – Klaipėda.

Nuostabus butas strategiškai geroje vietoje!

Kontaktinis tel. 8-687 03511.
Foto

Kaunas Eiguliai P. Lukšio g. 5/1 Blokinis 33,29 79 000 Lt


Naujai suremontuotas 1 kambario butas, bendras plotas 33,29 kv.m., virtuvė 7 kv.m., dujinė viryklė, kambarys 17 kv.m., WC ir vonia kartu, balkonas per visą butą, plastikiniai langai į parką, šarvuotos durys, rūsys, tvarkinga, rakinama laiptinė, šalia parko, netoli “Iki” parduotuvė.

Kontaktinis tel. 8-611 24808
Foto

Kaunas Šilainiai Baltų pr. 5/5 Blokinis 37 69 900 Lt


APIE BUTĄ. Jaukus, tvarkingas vieno kambario butas. Bendras plotas 37 kv.m. Virtuvė 9,6 kv.m. Kambarys 18 kv.m., tamsus kambariukas 1,5 kv.m. Holas 4 kv.m. WC 1 kv.m. ir vonia 3 kv.m. įrengta atskirai. Plastikiniai langai, pro juos atsiveria puikus vaizdas į Romainių mišką. Šarvuotos lauko durys. Naujai įstiklintas balkonas. Nedideli mokesčiai už šildymą. Rūsys 4 kv.m. Internetas, kabelinė TV. Parduodamas su visais bute esančiais baldais ir buitine technika.

NAMAS. Blokinis, 1992 m. statybos. Toliau nuo pagrindinių gatvių, ramioje vietoje. Tvarkinga rakinama laiptinė, naujos šarvuotos lauko durys su kodu. Puikūs kaimynai. Prižiūrima ir tvarkoma namo aplinka. Kieme vaikų žaidimo aikštelė. Geras privažiavimas. Kieme visada rasite vietą automobiliui.

VIETA. Puikiai išvystyta infrastruktūra, netoliese išsidėstę mokyklos, darželiai, prekybos centras, sustojimas. Geras susisiekimas su visais miesto rajonais. Iki miesto centro 10 min. automobiliu.

Tvarkingas ekonomiškas būstas laukia Jūsų!

Kontaktinis tel. 8 699 73711
Foto

Kaunas Šilainiai Kuršių g. 5/4 Blokinis 37 87 900 Lt


APIE BUTĄ. Rekonstruotas, skoningai įrengtas, jaukus vieno kambario butas. Bendras buto plotas 37 kv.m. Virtuvė 9 kv.m., kambarys 17 kv.m. Vonios ir tualeto patalpos įrengtos kartu 6 kv.m. Lauko durys dvigubos medinės, plastikiniai langai - į pietryčių pusę. Grindys natūralaus medžio. Įstiklintas balkonas. Nauji vamzdynai ir elektros instaliacija. Yra Internetas, kabelinė TV. Parduodamas su baldais (virtuvės baldai, miegamas kampas, stalas, tv spintelė) ir buitine technika (gartraukis, viryklė, šaldytuvas, skalbimo mašina).

NAMAS. Blokinis. Toliau nuo pagrindinės gatvės. 1988 m. statybos. Tvarkinga, rakinama laiptinė su mechaninio kodavimo sistema. Aukšte 3 butai. Rami kaimynystė. Tvarka bei švara rūpinasi namo bendrija. Prie pat namo yra automobilių stovėjimo aikštelė.

VIETA.Netoli prekybos centrai "Norfa", "Maxima", "IKI". Kitoje autostrados pusėje prekybos ir pramogų centras "Mega". Už 300 m mokykla, darželis. Čia pat sustojimas. Greiatas ir patogus išvažiavimas į atomagistralę. Viešuoju transportu patogiai pasieksite miesto centą ir kitus rajonus.

Kontaktinis tel. 8-687 03511.
Foto

Kaunas Žaliakalnis J. Basanavičiaus al. 5/5 Mūrinis 29 64 900 Lt


APIE BUTĄ. Jaukus, tvarkingas su nuostabia panorama į miestą ir “Prisikėlimo” bažnyčią 1 kambario butas. Vidinis. Bendras plotas 29 kv.m. Virtuvė 7 kv.m. Kambarys 16 kv.m. WC ir vonia kartu 2,5 kv.m. Holas 3 kv.m. Plastikiniai langai į pietvakarių pusę. Pro langus atsiveria nuostabus vaizdas, kuriuo galėsite gėrėtis visais metų laikais. Šarvuotos lauko durys. Natūralaus medžio grindys. Labai maži mokesčiai už šildymą. Internetas, kabelinė TV. Rūsys. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika.

NAMAS. 1975 m. statybos, mūrinis. Šarvuotos rakinamos laiptinės durys su kodine spyna ir domofonu. Suremontuota ir visada prižiūrima laiptinė. Aukšte 3 butai. Puikūs kaimynai. Atliekų rūšiavimo konteineriai kieme. Šalia namo išasfaltuota automobilių stovėjimo aikštelė. Sutvarkyta ir prižiūrima namo teritorija.

VIETA. Prestižinėje vietoje, toliau nuo visų pagrindinių gatvių, bet kartu ir patogiu išvažiavimu į Taikos pr. ir Savanorių pr. - apie 300 m. Čia pat Ąžuolyno parkas, dviračių takai, sporto įrengimai. Bute negirdėti miesto šurmulio, tai jums suteiks ramybę ir poilsį bet kuriuo paros metu. Gerai išvystyta infrastruktūra, netoli mokyklos, darželiai, visuomeninio transporto sustojimai, bankai, PC „Hyper Maxima“, iki centro 5 min. automobiliu.

Puikus būstas su mažomis šildymo sąnaudomis!

Kontaktinis tel. 8-687 03511.
Foto

Kėdainiai Šėtos g. 5/5 Blokinis 33 21 000 Lt


APIE BUTĄ. Bendras buto plotas 33 kv.m. Virtuvė 6 kv.m. Kambarys 17 kv.m. WC ir vonia atskirai. Balkonas. Reikalingas remontas.

NAMAS. Blokinis. Rakinama suremontuota laiptinė.

VIETA.Sustojimas, parduotuvė už 300 m. Mokykla, darželis - 500 m.

Kontaktinis tel. 8-655 45500.

Kėdainiai Šėtos g. 5/3 Blokinis 33 21 500 Lt


Bendras buto plotas 33 kv.m. Virtuvė 7 kv.m. Kambarys 17 kv.m. WC ir vonia atskirai. Plastikiniai langai, medinės durys. Balkonas.

Kontaktinis tel. 8-655 45500.
Foto

Kėdainiai Šėtos g. 5/2 Blokinis 33 17 500 Lt


Bendras buto plotas 33 kv.m. Virtuvė 7,5 kv.m. Kambarys 17 kv.m., WC ir vonia atskirai, plastikiniai langai, dvigubos medinės lauko durys. Reikalingas remontas.

Kontaktinis tel. 8-655 45500.
Foto

   2004 - 2008 © www.fortosiena.lt