Lietuviškai - Nekilnojamas Turtas English Руский 
PRADŽIA APIE MUS PARDAVIMAS PIRKIMAS NUOMA PASKOLOS VERTINIMAS KONTAKTAI
      NUOMA    


 
Nuomojami 1 kambario butai :
Visi skelbimai (17) - Kaunas (17)

Miestas Rajonas Adresas Aukštas Konstrukcija Plotas Kaina

Kaunas Centras Kęstučio g. 4/1 Mūrinis 37 275 Eur

APIE BUTĄ. Erdvus, patogus ir moderniai įrengtas vieno kambario butas. Bendras buto plotas 37 kv.m., virtuvė 7,5 kv.m., kambarys 21 kv.m. Dušo kabina ir tualeto patalpos įrengtos kartu. Lauko durys šarvuotos, plastikiniai langai, grindys - natūralaus medžio parketo. Pro buto langus matosi kieme esantis sodas, todėl negirdėti miesto šurmulio. Bute įrengta sieninė spinta patogi susidėti asmeninius daiktus. Nuomojamas su baldais ir buitine technika (viryklė, šaldytuvas, skalbimo mašina, lygintuvas, lyginimo lenta, TV, indai, patalynė). Bute įrengtas spartus internetas, kabelinė televizija.

NAMAS. Namas mūrinis. Suremontuota ir rakinama namo laiptinė. Uždaras ir rakinamas kiemas - tai saugus jusu automobilis. Kadangi yra namo bendrija, todėl visada prižiūrėtas kiemas, laiptinė, reguliojamas šildymas.

VIETA. Butas yra pačioje miesto širdyje, netoli "Profsąjungų rūmų", Vytauto pr. Iki Laisvės al. 2 min. kelio pėsčiomis, šalia sustojimas. Už vienos gatvės esantis KMU ir patogus susisiekimas su Kauno akademinėmis klinikomis, todėl rekomenduojame užsienio studentams.

Tai išskirtinis butas ieškantiems komforto!

P.S. Išnuomotas iki 2016 m. lapkričio mėn. 1 d.

Kontaktinis tel. 8-687 03511.
Foto

Kaunas Centras Vytauto pr. 2/2 Mūrinis 27 230 Eur

APIE BUTĄ. Jaukiai įrengtas kompaktiškas vieno kambario butas. Bendras buto plotas 27 kv.m., virtuvė 4 kv.m. dalinai sujungta su kambariu 14 kv.m. Dušas ir tualeto patalpos įrengtos kartu. Buto langai plastikiniai, natūralaus medžio grindys. Butas šildomas autonomiškai, todėl labai maži mokesčiai už šildymą. Nuomojamas su naujais baldais ir buitine technika (skalbimo mašina, šaldytuvas, viryklė).

NAMAS. Namas mūrinis. Tvarkinga laiptinė. Šalia namo esančiame kieme yra vieta automobiliui. Prireikus yra sandėliukas, kuriame galima pasidėti dviratį ar kitus daiktus. Atskiras įėjimas dviems butams. Pirmame aukšte grožio salonas ir konditerijos gaminių parduotuvė.

VIETA. Namas yra Vytauto pr. ir Šiaulių g. sankirtoje, tarp autobuso ir geležinkelio stočių. Netoli turgus, "Akropolis". Patogu tai, kad viskas yra vienoje vietoje.

Tinkantis gyventi vienam arba porelei! :)

P.S. Išnuomotas iki 2016 m. spalio mėn. 25 d.

Kontaktinis tel. 8-687 03511.
Foto

Kaunas Eiguliai Ašigalio g. 5/5 Blokinis 33 190 Eur


APIE BUTĄ. Suremontuotas, jaukus, gražiai įrengtas vieno kambario butas. Bendras plotas 33 kv.m. Virtuvė 7 kv.m. Holas 6 kv.m. Kambarys 17 kv.m. WC ir vonios patalpos įrengtos atskirai. Rūsys 3 kv.m. Nauji vamzdynai ir santechnika. Pakeista elektros instaliacija. Plastikiniai langai su roletais į pietryčių pusę. Šarvuotos lauko durys. Naujos grindys. Internetas, kabelinė TV. Nedideli mokesčiai už šildymą. Nuomojamas su visais bute esančiais baldais bei buitine technika (viryklė, gartraukis, šaldytuvas, skalbimo mašina, mikrobangų krosnelė).

NAMAS. 1983 metų statybos. Blokinis. Aplinkui daug žalumos, nuolatos prižiūrima namo teritorija bei laiptinė. Gerai besitvarkanti bendrija. Puikūs kaimynai.

VIETA. Gerai išvystyta infrastruktūra. 300 m atstumu sustojimas, prekybos centras „Iki“, šeimos klinika, mokykla, darželis, degalinė. Kelios minutės iki Kauno Akademinių klinikų. Šalia namo didelė automobilių stovėjimo aikštelė, netoliese mokama aikštelė. Už 10 min. kelio pėsčiomis Kleboniškio miškas, todėl jūs leisti laiką galite aktyviai – sportuodami arba tiesiog ramiai pasivaikščiodami gryname ore. Geras susisiekimas su visais miesto rajonais, iki centro max. 10-15 min. Per Jonavos g. greitai bei patogiai išvažiuosite į automagistralę Kaunas – Vilnius – Klaipėda.

Puikus butas geroje vietoje!

P.S.Išnuomotas iki 2016 m. liepos mėn. 25 d.

Kontaktinis tel. 8-687 03511.
Foto

Kaunas Eiguliai Ašigalio g. 5/1 Blokinis 33 199 Eur


APIE BUTĄ. Naujai suremontuotas ir skoningai įrengtas vieno kambario butas. Bendras plotas 33 kv.m. Virtuvė 7 kv.m. Holas 6 kv.m. Kambarys 17 kv.m. WC ir vonios patalpos įrengtos atskirai. Rūsys 2 kv.m. Nauji vamzdynai ir santechnika. Pakeista elektros instaliacija. Plastikiniai langai į pietryčių pusę. Šarvuotos lauko durys. Naujos grindys bei vidaus durys. Suremontuota įstiklinta šviesi bei erdvi lodžija, iš kurios yra laiptai į lauką. Įvesta priešgaisrinė bei apsauginė signalizacija su galimybe priduoti saugos tarnybai. Puikūs kaimynai. Internetas, kabelinė TV. Nedideli mokesčiai už šildymą. Nuomojamas su visais bute esančiais baldais bei buitine technika (viryklė, orkaitė, gartraukis, šaldytuvas, skalbimo mašina).

NAMAS. NAMAS. 1983 metų statybos. Blokinis. Aplinkui daug žalumos, nuolatos prižiūrima namo teritorija bei laiptinė. Gerai besitvarkanti bendrija. Puikūs kaimynai.

VIETA. VIETA. Gerai išvystyta infrastruktūra. 300 m atstumu sustojimas, prekybos centras „Iki“, šeimos klinika, mokykla, darželis, degalinė. Kelios minutės iki Kauno Akademinių klinikų. Šalia namo didelė automobilių stovėjimo aikštelė, netoliese mokama aikštelė. Už 10 min. kelio pėsčiomis Kleboniškio miškas, todėl jūs leisti laiką galite aktyviai – sportuodami arba tiesiog ramiai pasivaikščiodami gryname ore. Geras susisiekimas su visais miesto rajonais, iki centro max. 10-15 min. Per Jonavos g. greitai bei patogiai išvažiuosite į automagistralę Kaunas – Vilnius – Klaipėda.

Nuostabus butas strategiškai geroje vietoje!

P.S.Išnuomotas iki 2016 m. birželio mėn. 22 d.

Kontaktinis tel. 8-687 03511.
Foto

Kaunas Eiguliai Žeimenos g. 5/1 Blokinis 37 190 Eur


APIE BUTĄ. Tvarkingas, jaukiai įrengtas vieno kambario butas. Bendras plotas 37 kv.m. Virtuvė 8 kv.m. Holas 4 kv.m. Kambarys 18 kv.m. WC ir vonios patalpos įrengtos atskirai. Tamsus kambariukas 3 kv.m. Rūsys 2 kv.m. Geros būklės santechnika. Plastikiniai langai į pietryčių pusę. Šarvuotos lauko durys. Įstiklintas balkonas. Įvesta priešgaisrinė bei apsauginė signalizacija su galimybe priduoti saugos tarnybai. Puikūs kaimynai. Internetas, kabelinė TV. Nedideli mokesčiai už šildymą. Nuomojamas su visais bute esančiais baldais (nauja sofa-lova) bei buitine technika (naujas šaldytuvas, dujinė viryklė).

NAMAS. 1985 metų statybos. Blokinis. Labai ramioje vietoje, namą supa žaluma. Nuolatos prižiūrima namo teritorija bei rakinama laiptinė. Gerai besitvarkanti namo bendrija.

VIETA. Puikiai išvystyta infrastruktūra. 300 m atstumu sustojimas, prekybos centras „Iki“, šeimos klinika, mokykla, darželis, degalinė. Kelios minutės iki Kauno Akademinių klinikų. Šalia namo didelė automobilių stovėjimo aikštelė, netoliese mokama aikštelė. Už 15 min. kelio pėsčiomis Kleboniškio miškas, todėl jūs leisti laiką galite aktyviai – sportuodami arba tiesiog ramiai pasivaikščiodami gryname ore. Geras susisiekimas su visais miesto rajonais, iki centro max. 10-15 min. Per Jonavos g. greitai bei patogiai išvažiuosite į automagistralę Kaunas – Vilnius.

Nuostabus butas strategiškai geroje vietoje!

P.S.Išnuomotas iki 2016 m. rugpjūčio mėn. 1 d.

Kontaktinsi tel. 8-650 16120
Foto

Kaunas Žaliakalnis A. Baranausko g. 12/5 Mūrinis 30 180 Eur


APIE BUTĄ. Suremontuotas kompaktiškas ir jaukus vieno kambario butas (ne bendrabučio tipo). Bendras plotas 30 kv.m., virtuvė 7,5 kv.m. - grindys užtiestos linoleumu, sienos išklijuotos plytelėmis, kambarys 16 kv.m. Vonios ir tualeto patalpos įrengtos kartu, išklota plytemėmis, pakeisti vamzdynai. Dvigubos lauko durys. Įstiklintas balkonas. Naujai padaryta didelė ir talpi sieninė spinta. Po šildymo sistemos renovacijos, labai maži mokesčiai už šildymą. Yra kabelinė TV, internetas. Nuomojamas su baldais ir buitine technika (šaldytuvas, viryklė, gartraukis).

NAMAS. Namas mūrinis. Studentų miestelyje. Namo laiptinė suremontuota, naujos durys, rakinamos elektroninio kodavimo sistema, su svečiais susisieksite telefonspynės pagalba. Ramūs kaimynai. Prie namo 2 automobilių stovėjimo aikštelės. Namo bendrija, kuri visada rūpinasi ir prižiūri tvarką tiek laiptinėje tiek namo aplinkoje.

VIETA. Už 300 m KTU Telekomunikacijų ir elektronikos fakultetai. Tik 2 sustojimai iki Kūno kultūros akademijos. Už 200 m Ąžuolynas, zologijos sodas. Netoli parduotuvė "Šilas" ir "Maxima". Keli metrai iki autobusų sustojimo. Puikus susisiekimas su miesto centru. Visuomeniniu transportu iki miesto centro važiuosite ne daugiau kaip 10 min.

Jaunatviškas butas puikioje vietoje!

P.S. Išnuomotas iki 2016 m. rugpjūčio mėn. 8 d.

Kontaktinis tel. 8-687 03511.
Foto

Kaunas Žaliakalnis Darbininkų g. 2/1 Medinis 30 115 Eur


APIE BUTĄ. Tvarkingas vieno kambario butas. Bendras plotas 30 kv.m. Virtuvė 8 kv.m. Kambarys 18 kv.m. Buto langai plastikiniai. WC ir dušo kabina atskirai. Autonominis šildymas dujomis, todėl labai maži mokesčiai. Įvestas internetas, kabelinė TV. Nuomojama su baldais ir buitine technika.

NAMAS. Labai šiltas medinis namas. Šiuo metu vyksta namo fasado renovacijos darbai. Kieme vieta automobiliui. Tvarkinga laiptinė. Gražus ir sutvarkytas kiemas.

VIETA. Maža gatvelė, todėl labai ramu. Apie 300 m iki Savanorių pr., šalia Zanavykų turgus, geras susisiekimas su miesto centru.

Pigus ir šiltas būstas!

P.S. Išnuomotas iki 2016 m. balandžio mėn. 23 d.

Kontaktinis tel. 8-687 03511.
Foto

Kaunas Žaliakalnis Darbininkų g. 2/2 Medinis 18 65 Eur

APIE BUTĄ. Tvarkingas vienas kambarys. Kambarys 18 kv.m. Virtuvė 9 kv.m. ir vonios kambarys 4 kv.m.. bendros su dar vienais kaimynais. Buto langai plastikiniai. Autonominis šildymas dujomis. Labai maži mokesčiai. Įvestas interneteas, kabelinė TV. Nuomojama su baldais ir buitine technika (dujine virykle, šaldytuvu, skalbimo mašina).

NAMAS. Labai šiltas medinis namas. Kieme vieta automobiliui. Tvarkinga laiptinė. Gražus ir sutvarkytas kiemas.

VIETA. Maža gatvelė, todėl labai ramu. Apie 300 m iki Savanorių pr., šalia Zanavykų turgus, geras susisiekimas su miesto centru.

Ieškantiems paprasto ir pigaus būsto!

P.S. Išnuomotas iki 2016 m. lapkričio mėn. 29 d.

Kontaktinis tel. 8-687 03511.
Foto

Kaunas Žaliakalnis Darbininkų g. 2/2 Medinis 19 65 Eur


APIE BUTĄ. Tvarkingas didelis ir erdvus vienas 19 kv.m. kambarys. Virtuvė 9 kv.m. ir vonios kambarys 4 kv.m. bendros su dar vienais kaimynais. 3 dideli plastikiniai langai, todėl kambarys šviesus. Autonominis šildymas dujomis. Labai maži mokesčiai. Įvestas interneteas, kabelinė TV. Gali gyventi du žmonės. Nuomojama su baldais ir buitine technika (dujine virykle, šaldytuvu, skalbimo mašina).

NAMAS. Labai šiltas medinis namas. Kieme vieta automobiliui. Tvarkinga laiptinė. Puikūs kaimynai. Gražus ir sutvarkytas kiemas. Vasarą galima pasisėdėti kieme, išsikepti šašlyką.

VIETA. Maža gatvelė, todėl labai ramu. Apie 300 m iki Savanorių pr., šalia Zanavykų turgus, geras susisiekimas su miesto centru.

Ieškantiems paprasto ir pigaus būsto!

P.S.Išnuomotas iki 2016 sausio mėn. 4 d.

Kontaktinis tel. 8-687 03511.
Foto

Kaunas Žaliakalnis J. Basanavičiaus al. 5/5 Mūrinis 29 155 Eur


APIE BUTĄ. Jaukus, tvarkingas su nuostabia panorama į miestą ir “Prisikėlimo” bažnyčią 1 kambario butas. Vidinis. Bendras plotas 29 kv.m. Virtuvė 7 kv.m. Kambarys 16 kv.m. WC ir vonia kartu 2,5 kv.m. Holas 3 kv.m. Plastikiniai langai į pietvakarių pusę. Pro langus atsiveria nuostabus vaizdas, kuriuo galėsite gėrėtis visais metų laikais. Šarvuotos lauko durys. Natūralaus medžio grindys. Labai maži mokesčiai už šildymą. Internetas, kabelinė TV. Rūsys. Butas išnuomojamas su baldais ir buitine technika (viryklė, skalbimo mašina).

NAMAS. 1975 m. statybos, mūrinis. Šarvuotos rakinamos laiptinės durys su kodine spyna ir domofonu. Suremontuota ir visada prižiūrima laiptinė. Aukšte 3 butai. Puikūs kaimynai. Atliekų rūšiavimo konteineriai kieme. Šalia namo išasfaltuota automobilių stovėjimo aikštelė. Sutvarkyta ir prižiūrima namo teritorija.

VIETA. Prestižinėje vietoje, toliau nuo visų pagrindinių gatvių, bet kartu ir patogiu išvažiavimu į Taikos pr. ir Savanorių pr. - apie 300 m. Čia pat Ąžuolyno parkas, dviračių takai, sporto įrengimai. Bute negirdėti miesto šurmulio, tai jums suteiks ramybę ir poilsį bet kuriuo paros metu. Gerai išvystyta infrastruktūra, netoli mokyklos, darželiai, visuomeninio transporto sustojimai, bankai, PC „Hyper Maxima“, iki centro 5 min. automobiliu.

Puikus būstas su mažomis šildymo sąnaudomis!

P.S. Išnuomotas iki 2016 m. sausio mėn. 19 d.

Kontaktinis tel. 8-687 03511.
Foto

Kaunas Žaliakalnis Savanorių pr. 5/5 Mūrinis-blokinis 30 190 Eur


APIE BUTĄ. Po rekonstrukcijos šiuolaikiškai suremontuotas vieno kambario butas. Bendras plotas 30 kv.m. Virtuvė sujungta su kambariu 17 kv.m., miegamasis 7 kv.m. Holas 3 kv.m. WC ir vonia įrengta kartu 3 kv.m. Plastikiniai langai į pietų pusę, žaliuzės. Šarvuotos lauko durys. Naujos laminato grindys. Internetas, kabelinė TV. Pakeistas vamzdynas, santechnika, elektros instaliacija. Rūsys 4 kv.m. Nedideli mokesčiai už šildymą, vidutiniškai 50 Eur/mėn. Nuomojamas su visais bute esančiais baldais ir buitine technika.

NAMAS. Mūrinis - blokinis. Šalia "Žėručio", toliau nuo gatvės. Renovuota namo šildymo sistema, pakeista nauja stogo danga, apšiltintas iš vidaus. Puikiai besitvarkanti namo bendrija. Suremontuota rakinama laiptinė, naujos durys.

VIETA. Šioje vietoje puikiai išvystyta infrastruktūra. Čia pat PC "Hyper Maxima", 200 m atstumu mokykla, darželis, sustojimas. Iki miesto centro 7 min. Aplink namą daug žalio ploto. Geras susisiekimas su visais miesto rajonais.

Super butas puikioje vietoje!

P.S. Išnuomotas iki 2016 m. rugpjūčio mėn. 15 d.

Kontaktinis tel. 8-687 03511.
Foto

Kaunas Žaliakalnis Studentų g. 12/3 Mūrinis 28,20 180 Eur


APIE BUTĄ. Tvarkingas ir jaukus vieno kambario butas (ne bendrabučio tipo). Bendras plotas 28,20 kv.m., virtuvė 7,5 kv.m. Naujai sudėtos laminato grindys, sienos dažytos. Kambarys 16 kv.m. Holas 3 kv.m. Vonios ir tualeto patalpos įrengtos kartu, suremontuotos, išklotos naujomis plytelėmis. Dvigubos lauko durys. Didelis balkonas. Po šildymo sistemos renovacijos, labai maži mokesčiai už šildymą. Yra kabelinė TV, internetas. Rūsys. Nuomojamas su baldais ir buitine technika (šaldytuvas, viryklė, skalbimo mašina).

NAMAS. Namas mūrinis. Studentų miestelyje. Namo laiptinė suremontuota, naujos lauko durys, rakinamos elektroninio kodavimo sistema, su svečiais susisieksite telefonspynės pagalba. Ramūs kaimynai. Prie namo 2 automobilių stovėjimo aikštelės. Puikiai besitvarkanti namo bendrija, visada rūpinasi ir prižiūri tvarką laiptinėje ir prie namo.

VIETA. Labai patogioje strateginėje vietoje. Netoliese sporto klubas "Linija", parduotuvė "Šilas", "Maxima", KTU stadionas, Kauno Ąžuolyno parkas, šeimos medicinos centras. 100 m spinduliu išsidėstę mokyklos, darželiai, visuomeninio transporto sustojimai. Puikus susisiekimas su visais miesto rajonais. Miesto centrą pasieksite per 7 min. Šalia namo automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje visada rasite vietą savo automobiliui.

Paprastas kompaktiškas butas strategiškai geroje vietoje!

P.S. Išnuomotas iki 2016 m. rugpjūčio mėn. 1 d.

Kontaktinis tel. 8-687 03511.
Foto

Kaunas Žaliakalnis Tvirtovės al. 5/4 Mūrinis 30 170 Eur


APIE BUTĄ. Suremontuotas kompaktiškas ir jaukus vieno kambario butas. Bendras plotas 30 kv.m., virtuvė 6 kv.m. - grindys užtiestos linoleumu, sienos išklijuotos plytelėmis, kambarys 16 kv.m. Vonia ir tualeto patalpos įrengtos kartu. Buto langai plastikiniai,šarvuotos durys. Yra kabelinė TV, internetas. Nuomojamas su baldais ir buitine technika (šaldytuvas, viryklė, mikrobangų krosnelė, skalbimo mašina).

NAMAS. Namas mūrinis. Tvarkinga rakinama laiptinė, pakeisti plastikiniai langai. Ramūs kaimynai. Netoliese saugoma automobilių stovėjimo aikštelė.

VIETA. Tiek nuosavu, tiek visuomeniniu transportu, kurio stotelė yra netoliese, greitai ir patogiai susisieksite su miesto centru, taip pat greitai išvažiuosite į užmiestį. Netoli prekybos centras "Rimi","Hyper Maxima", visai čia pat Klinikos. Už kelių šimtų metrų degalinė "Statoil".

Patogus būstas geroje vietoje!

P.S Išnuomotas iki 2016 m. rugpjūčio mėn. 27 d.

Kontaktinis tel. 8-687 03511.
Foto

Kaunas Žaliakalnis Tvirtovės al. 5/3 Mūrinis 30 150 Eur

APIE BUTĄ. Suremontuotas kompaktiškas ir jaukus vieno kambario butas. Bendras plotas 30 kv.m., virtuvė 6 kv.m. - grindys užtiestos linoleumu, sienos išklijuotos plytelėmis, kambarys 16 kv.m. Vonia ir tualeto patalpos įrengtos kartu. Buto langai plastikiniai, šarvuotos durys. Yra kabelinė TV, internetas. Nuomojamas su virtuvės baldais ir buitine technika (šaldytuvas, viryklė, skalbimo mašina).

NAMAS. Namas mūrinis. Tvarkinga rakinama laiptinė, pakeisti plastikiniai langai. Ramūs kaimynai. Netoliese saugoma automobilių stovėjimo aikštelė.

VIETA. Tiek nuosavu, tiek visuomeniniu transportu, kurio stotelė yra netoliese, greitai ir patogiai susisieksite su miesto centru, taip pat greitai išvažiuosite į užmiestį. Netoli prekybos centras "Rimi", "Hyper Maxima", visai čia pat Klinikos. Už kelių šimtų metrų degalinė "Statoil".

Patogus būstas geroje vietoje !

P.S. Išnuomotas iki 2015 m. gruodžio mėn. 2 d.

Kontaktinis tel. 8-687 03511.
Foto

Kaunas Žaliakalnis Utenos g. 1/1 Mūrinis 19 159 Eur


APIE BUTĄ. Kompaktiškas, naujai suremontuotas vieno kambario butas su privačiu kiemu ir atskiru įėjimu. Bendras buto plotas 19 kv.m., virtuvė 5 kv.m., kambarys 10 kv.m. WC ir dušas kartu 3 kv.m. Langai į kiemą pietryčių pusę. Šarvuotos lauko durys, plastikiniai langai. Laminato grindys. Autonominis šildymas dujomis, todėl labai maži mokesčiai už šildymą. Pakeistas vamzdynas, santechnika, elektros instaliacija. Bevielis internetas. Nuomojamas su baldais ir buitine technika.

NAMAS. Mūrinis. Toliau nuo gatvės, todėl negirdėti automobilių triukšmo. Naujas stogas. Jūsų patogumui su automobiliu galite privažiuoti prie pat savo buto durų. Saugi, apšviesta ir filmuojama teritorija. Butas unikalus tuo, kad turi privatų gražų menišką trinkelėmis išklotą kiemelį, kuriame galima išsikepti šašlyką ar tiesiog pasėdėti.

VIETA. Iki Savanorių pr./K. Petrausko sankryžos tik 100 m., miesto centro 5 min. kelio automobiliu, prekybos centras "Express market". Netoli Akademinės klinikos. Už 50 m sustojimas. Visuomeniniu transportu patogiai susisieksite su visais miesto rajonais. Patogus išvažiavimas į užmiestį per Jonavos g.

Nedidelis ekonomiškas būstas geroje vietoje!

P.S.Išnuomotas iki 2016 m. birželio mėn. 20 d.

Kontaktinis tel. 8-687 03511.
Foto

Puslapių:   1 - 15  16 - 17 
   2004 - 2008 © www.fortosiena.lt